RN60E7771BB14
MFR.Part #
RN60E7771BB14
JLCPCB Part #
C1416193
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.77kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors