RN55E4272BBSL
MFR.Part #
RN55E4272BBSL
JLCPCB Part #
C1427114
Description
-65℃~+175℃ 125mW 42.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors