RN65E7320FB14
MFR.Part #
RN65E7320FB14
JLCPCB Part #
C1423570
Description
-65℃~+175℃ 500mW 732Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors