RN65E73R0FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E73R0FB14
JLCPCB Part #
C1404537
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 73Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors