RN65E6810FRSL
MFR.Part #
RN65E6810FRSL
JLCPCB Part #
C1807581
Description
-65℃~+175℃ 500mW 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors