ORNTV50022502T0
MFR.Part #
ORNTV50022502T0
JLCPCB Part #
C1739173
Description
100mW 25kΩ、50kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS