RN65E6810CRSL
MFR.Part #
RN65E6810CRSL
JLCPCB Part #
C1811284
Description
-65℃~+175℃ 500mW 681Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors