RN65E6810FBSL
MFR.Part #
RN65E6810FBSL
JLCPCB Part #
C1432202
Description
-65℃~+175℃ 500mW 681Ω Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors