RN65E6812FBSL
MFR.Part #
RN65E6812FBSL
JLCPCB Part #
C3503689
Description
-65℃~+175℃ 500mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors