RN65E6341BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E6341BRSL
JLCPCB Part #
C1814600
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors