RN65E6340BRSL
MFR.Part #
RN65E6340BRSL
JLCPCB Part #
C1814591
Description
-65℃~+175℃ 500mW 634Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors