RN65D60R4FRSL
MFR.Part #
RN65D60R4FRSL
JLCPCB Part #
C1799597
Description
-65℃~+175℃ 500mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors