RN65E5493DBSL
MFR.Part #
RN65E5493DBSL
JLCPCB Part #
C1433245
Description
-65℃~+175℃ 500mW 549kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors