RNC65H2492BRRE7
MFR.Part #
RNC65H2492BRRE7
JLCPCB Part #
C3573462
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors