RN65E5493DRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E5493DRSL
JLCPCB Part #
C1809272
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 549kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors