RN65E5492BBSL
MFR.Part #
RN65E5492BBSL
JLCPCB Part #
C3575455
Description
-65℃~+175℃ 500mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors