RN65E5491BBSL
MFR.Part #
RN65E5491BBSL
JLCPCB Part #
C1439433
Description
-65℃~+175℃ 5.49kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors