RN65E5362BBSL
MFR.Part #
RN65E5362BBSL
JLCPCB Part #
C3531468
Description
-65℃~+175℃ 500mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors