RNC50J1583BRBSL
MFR.Part #
RNC50J1583BRBSL
JLCPCB Part #
C1470882
Description
-65℃~+175℃ 100mW 158kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors