RN65E5363BBSL
MFR.Part #
RN65E5363BBSL
JLCPCB Part #
C3476985
Description
-65℃~+175℃ 500mW 536kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors