RN65C2611FRSL
MFR.Part #
RN65C2611FRSL
JLCPCB Part #
C3505921
Description
-65℃~+175℃ 2.61kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors