RN65E50R0DB14
MFR.Part #
RN65E50R0DB14
JLCPCB Part #
C1407265
Description
-65℃~+175℃ 500mW 50Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors