RN65C10R0DB14
MFR.Part #
RN65C10R0DB14
JLCPCB Part #
C3533621
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors