RN65E4992FBSL
MFR.Part #
RN65E4992FBSL
JLCPCB Part #
C1431186
Description
-65℃~+175℃ 49.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors