RN65C8453FRSL
MFR.Part #
RN65C8453FRSL
JLCPCB Part #
C1800076
Description
-65℃~+175℃ 500mW 845kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors