RN55E4990BB14
MFR.Part #
RN55E4990BB14
JLCPCB Part #
C1417999
Description
-65℃~+175℃ 125mW 499Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors