RN65E47R5FRE6
MFR.Part #
RN65E47R5FRE6
JLCPCB Part #
C1795982
Description
-65℃~+175℃ 47.5Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors