RN65C1004DBSL
MFR.Part #
RN65C1004DBSL
JLCPCB Part #
C1429006
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors