RN60D2803FRSL
MFR.Part #
RN60D2803FRSL
JLCPCB Part #
C1783445
Description
-65℃~+175℃ 250mW 280kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors