RN65E4700DBSL
MFR.Part #
RN65E4700DBSL
JLCPCB Part #
C3513035
Description
-65℃~+175℃ 470Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors