CP000230R00KE66
MFR.Part #
CP000230R00KE66
JLCPCB Part #
C19396998
Description
-65℃~+275℃ 2W 30Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS