RN65C5110FBSL
MFR.Part #
RN65C5110FBSL
JLCPCB Part #
C1428396
Description
-65℃~+175℃ 500mW 511Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors