SFR16S0001964FR500
MFR.Part #
SFR16S0001964FR500
JLCPCB Part #
C19502378
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.96MΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±250ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS