RNC50J3013FSRE7
MFR.Part #
RNC50J3013FSRE7
JLCPCB Part #
C3380394
Description
-65℃~+175℃ 100mW 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors