RN65E4643CBSL
MFR.Part #
RN65E4643CBSL
JLCPCB Part #
C1437107
Description
-65℃~+175℃ 464kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors