SFR16S0002404JR500
MFR.Part #
SFR16S0002404JR500
JLCPCB Part #
C1750307
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 500mW Metal Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS