RN65E3923FB14
MFR.Part #
RN65E3923FB14
JLCPCB Part #
C3399349
Description
-65℃~+175℃ 392kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors