RNC70H1241BRRE8
MFR.Part #
RNC70H1241BRRE8
JLCPCB Part #
C3441582
Description
-65℃~+175℃ 1.24kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors