RN65E3831BBSL
MFR.Part #
RN65E3831BBSL
JLCPCB Part #
C1440510
Description
-65℃~+175℃ 3.83kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors