RN65E3162BB14
MFR.Part #
RN65E3162BB14
JLCPCB Part #
C3507792
Description
-65℃~+175℃ 31.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors