Y16291K43000B0R
MFR.Part #
Y16291K43000B0R
JLCPCB Part #
C4222700
Description
-55℃~+150℃ 1.43kΩ 100mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount