RN55E3162BB14
MFR.Part #
RN55E3162BB14
JLCPCB Part #
C3393935
Description
-65℃~+175℃ 125mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors