RN65E30R1BB14
MFR.Part #
RN65E30R1BB14
JLCPCB Part #
C3490126
Description
-65℃~+175℃ 30.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors