RN65D5490FB14
MFR.Part #
RN65D5490FB14
JLCPCB Part #
C1416574
Description
-65℃~+175℃ 500mW 549Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors