Y00076K70000B0L
MFR.Part #
Y00076K70000B0L
JLCPCB Part #
C1467914
Description
-55℃~+125℃ 6.7kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors