RN65E2802FB14
MFR.Part #
RN65E2802FB14
JLCPCB Part #
C3477502
Description
-65℃~+175℃ 28kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors