ERC6569K800BHEK500
MFR.Part #
ERC6569K800BHEK500
JLCPCB Part #
C3411584
Description
-65℃~+175℃ 500mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS