RN55C6652DRE6
MFR.Part #
RN55C6652DRE6
JLCPCB Part #
C6982294
Description
-65℃~+175℃ 125mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors