RN65E2740FBSL
MFR.Part #
RN65E2740FBSL
JLCPCB Part #
C3368440
Description
-65℃~+175℃ 274Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors