RN65E2740FRSL
MFR.Part #
RN65E2740FRSL
JLCPCB Part #
C1806345
Description
-65℃~+175℃ 274Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors